Podmínky prodeje uživatele Jitka N


Milé maminky
  Děkuji za Váš zájem o mé věci v albu.Veškeré údaje jsou dané v popisu,popřípadě si vyžádejte jiné Vámi potřebné údaje,které ráda zotpovím.Rezervace je 7 dní(po dohodě možno déle) pokuď do té doby nepříjde platba nebo žádost o prodloužení,dostanete upozornění a pokuď na něj nebudete reagovat,věc automaticky uvolňuji.Balíček zasílám až penízky příjdou na účet.Budu velice ráda,když mi dáte vědět jakmile balíček dorazí jestli je v pořádku.A to buď na mail nebo na hodnocení rodináček.Můžete navrhnout cenu a snad se nějak domluvíme.Jsme přece lidi a lidi si mají pomáhat.Pokud v albu bude že věnuji nějaké oblečení ,tak jen pro registrované!!!!PŘI VÍCE KOUSKŮ PLATÍTE VŽDY JEN JEDNO POŠTOVNÉ!!!!!!  
Poštovné
dle velikosti a váhy pokuď se vejde věcička na doporučený dopis za 34Kč,37 kč,43Kč

jinak jako doporučený balík 58 Kč

posílám na doporučenou dobírku 90 Kč

Na získané nabídky se snažím odpovědět co nejdříve,ale mám rodinu a jiné povinnosti, proto mějte prosím trpělivost, není problém mě upozornit do vzkazů, jsme jenom lidé.

Lhůta dodání: balíčky odesílám zpravidla2Xdo týdne nastoupila jsem do práce . Nejsem stroj, mám rodinu a ta je vždy - na 1. místě. Prosím, respektujte mě, stejně jako já vždy respektuji Vás.Není to moje práce jen koníček.

TĚŠÍME SE NA OBCHŮDKY S VÁMI A UDĚLÁME VŠE PRO VAŠI MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST.
PŘEJEME VÁM KRÁSNÝ DEN. JITKA A ONDRÁŠEK

POKUĎ SI VĚC NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE .TŘEBA ŽE SE ZEPTÁTE NA BARVU,DOMA POTŘEBUJETE PŘEMĚŘIT ATD.....PROSÍM O ODPOVĚDI DO 24 HODIN.POKUĎ TAK NEUČINÍTE VĚC UVOLŇUJI:-)DĚKUJI ZA POCHOPENÍ