Podmínky prodeje uživatele Lucie Z


Provozovatel obchodu:
Lucie Zaorálková, IČ 70916799
Křiby 4711
76005 Zlín
tel: 739660086 Po - Pá 12:00 - 16:00
emailto:lucluc@volny.cz
provoz: nonstop - odpovědi a rozesílání podkladů do 48 hodin -pokud není na stránkách ve vzkazech uvedeno jinak (např. nepřítomnost, dovolená, apod.)

Způsoby platby a doručení objednaného zboží:
Objednané zboží zasílám prostřednictvím České pošty nejpozději druhý pracovní den od připsání platby nebo od objednání v případě dobírky.
Cena za poštovné je vždy uvedena u inzertní fotografie, v případě dobírky je navýšena o 50,- Kč

Pokud nebude objednávka zaslaná na dobírku zákazníkem vyzvednuta, bude požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek (tzv. smluvní pokuta) ve výši 500,- Kč. Odesláním objednávky zákazník souhlasí s těmito obchodními podmínkami a se smluvní pokutou v této výši. Upozorňuji, že veškeré nesplacené pohledávky a neuhrazené smluvní pokuty budou postoupeny vymahačské firmě.

Storno objednávky zákazníkem do 24 hodin telefonicky nebo mailem od odeslání objednávky.

Vrácení zboží a reklamace:
V případě, že zboží neodpovídá Vašim představám, či nesedí velikost, máte právo na výměnu nebo vrácení zboží do 14 dní od doručení balíčku. Pokud je zboží v původním obalu, s originál visačkami, nepoškozené a bez známek používání - nošení, vracím plnou částku za zboží. V případě vrácení zboží ve lhůtě 14 dnů, ale bez původního obalu nebo bez visaček nebo použité, může být vrácená částka ponížena o opotřebení výrobku. Náklady spojené s dopravou nejsou hrazeny.
Vracím-li částku na Váš účet, je tato operace zdarma. V případě zaslání penez na Vaši adresu formou poštovní poukázky - složenky si účtuji poplatek 35,- Kč (poplatek České poště)
O vrácení zboží mě prosím informujte před vrácením zboží emailem nebo telefonicky.
Neposílejte vrácené zboží na dobírku - takto doručené zboží nebude z mé strany převzato, vrátí se zpět na adresu odesílatele. Zboží pečlivě zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během dopravy.
Prosím vemte na vědomí, že barevné provedení zboží nemusí 100% odpovídat fotkám na e-shopu. Při focení může dojít ke zkreslení barev, navíc může barvu zkreslit také barevné nastavení Vašeho monitoru.

Záruční doba prodávaného zboží je 24 měsíců u zboží označeného jako nové a 6 měsíců u bazarového a začíná běžet převzetím zboží kupujícím.
Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. Záruka se nevztahuje na vady způsobené běžným opotřebením, nesprávných použitím výrobku, nesprávnou manipulací a skladováním.
Uznaná reklamace je vyřízena opravou, výměnou vadného zboží za bezvadné nebo vrácením peněz kupujícímu.
Lhůta na vyřízení reklamace je maximálně 30 dnů od předání reklamovaného zboží prodávajícímu.
V případě, že nebudu schopna objednané zboží dodat nebo jen částečně, budu Vás neprodleně o této skutečnosti informovat emailem s možností vrácení platby nebo poskytnutí adekvátní slevy.

Ať Vám to vždy sluší:-))

Lucie