Podmínky prodeje uživatele Jan N


* Provozovatel

Jan Návrat  

U Sokolovny 174/ 11 

Ostrava- Petřkovice,

72529 

IČO 73192074, nejsem plátcem DPH  

* Provozovatel prodává zákazníkovi obnošené a nové oblečení pro děti,  kojenecké a dětské potřeby.  * Zákazník je osoba vstupující do obchodního vztahu s provozovatelem tím, že nakupuje  zboží prezentované v internetovém obchodě provozovatele. 

Závazky provozovatele 

Provozovatel se zavazuje, že bude zákazníkům dodávat:

  * zboží objednané zákazníkem v internetovém obchodě ( zboží se shoduje  s vyobrazeným v maximální míře, úpravou digitální fotografie mohou  nastat drobné změny např. ve světelnosti nebo zkreslení barev. 

* zboží, které odpovídá normám a hygienickým předpisům na území ČR  Dále se provozovatel zavazuje, že: 

* ke každé objednávce bude přistupovat zodpovědně a co s největší pečlivostí 

* bude informovat zákazníka elektronickou poštou o přijetí objednávky

  * bude uvádět konečné ceny, které zákazník zaplatí za zboží a dopravu 

* včas bude zákazníka informovat o případném nedodržení dodacích lhůt  stanovených v  internetovém obchodě 

Objednávka 

Odesláním objednávky vybraného zboží, zákazník potvrzuje závaznost objednávky a  souhlasí s nákupním řádem internetového obchodu. 

Objednávka je návrhem smlouvy, která vzniká samotným dodáním zboží. Podmínkou  platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých předepsaných údajů a  náležitostí v objednávkovém formuláři.  Způsob stornování objednávky ( zákazníkem do 24 hod. telefonicky nebo emailem). 

Rezervace

  Funguje stejně jako objednávka, pouze není expandována okamžitě, ale po  uplynutí 14 - denní rezervační doby nebo samozřejmě dříve, dle přání zákazníka. 

Záruka na zboží 

Dle zákona se na nové zboží vztahuje záruka 2 roky. Na věci použité neplatí  záruka, odpovědnost prodávajícího se vztahuje jen na vady, které tyto věci  měly při převzetí kupujícím. Vyjde-li taková vada najevo až dodatečně, je  stanovena dvanáctiměsíční lhůta pro vytknutí vady kupujícím a pro uplatnění  práva z odpovědnosti závady. Odpovědnost prodávajícího se nevztahuje na  běžné opotřebení a vady popsané buď u konkrétního inzerátu, nebo v obecně  v obchodních podmínkách. 

Ceny 

Provozovatel si vyhraňuje právo měnit ceny zboží v internetovém obchodě bez  předchozího upozornění zákazníků. Ceny jsou platné vždy v okamžiku uskutečnění  objednávky či rezervace zboží. 

Způsob platby a cena dopravy 

Pokud balíček obsahuje pouze jednu věc, dá se poslat jako doporučená  zásilka, mimo kombinézy apod., protože zásilka může mít na výšku max. 5 cm. 

500 g 37 kč 

1 kg 43 kč 

2 kg 58 kč 

V případě, že balíček nepřesáhne částku 500 kč a neváží víc jak 2 kg, dá se  poslat jako doporučený balíček. 

500 g 59 kč 

1 kg 64 kč 

2 kg 68 kč 

Tato cena platí v případě, když zákazník platbu provede bankovním převodem, jinak  se musí přičíst ještě dobírka, což je 34 kč.  

Při přesáhnutí částky 500 kč či velikosti balíku, zboží posíláme jako cenný balík do 20 kg nad 20 kg jako obchodní balík ( cena dle tarifu české pošty) na dobírku: 

2 kg 99 kč 

2 - 5 kg 109 kč

 5 - 10 kg 124 kč 

10 - 15 kg 134 kč 

15 - 20 kg 149 kč 

V případě platby bankovním převodem: 

2 kg 65 kč 

5 kg 75 kč 

10 kg 90 kč 

15 kg 99 kč 

20 kg 115 kč 

Pokud cena zboží přesáhne 4 000 kč - poštovné ZDARMA 

*Osobní odběr : platba v hotovosti - ZDARMA 

*V případě dobírky zboží expedujeme do 2 pracovních dnů od ukončení  objednávky / rezervace. Částku za zboží zákazník uhradí doručovateli, popřípadě  na poště, při převzetí balíku. Balné do ceny nezapočítáváme. 

*V případě platby předem - bankovním převodem, zboží expedujeme do 2 pracovních  dnů po připsání peněz na účet provozovatele. Pokud uplyne od objednávky více než  8 pracovních dnů a peníze nebudou stále připsány na náš účet č. 127524442/ 0300,  bude Vaše objednávka stornována. Jako variabilní symbol vždy uvádějte číslo Vaší  objednávky. 

*V případě platby v hotovosti, si zákazník zboží vyzvedne osobně po předchozí  domluvě s provozovatelem. Tel. číslo pro domluvu je +420604879544.

*V případě, že zboží není skladem, netýká se secondhandu,  dostupnost je 7 dní, tím pádem se prodlužuje doručení o tuto dobu. 

Lhůta pro doručení zboží zákazníkovi se řídí vnitřními předpisy a tarify české pošty.  V případě, že Vám nebudeme moci zboží doručit ( ať z důvodu nemoci, dovolené  či jiných vyjímečných situací ), budete o tom vždy informováni ve vzkazech, na  stránkách či emailem.

  Ochrana osobních dat 

Zavazujeme se, že údaje Vámi zaslané nám v objednávce, budou použity pouze pro  účely vyřízení odeslané objednávky a doručení zboží. Kupující souhlasí s použitím  zadaných údajů pro účely odeslané objednávky a doručení zboží.  Zpracování a nakládání s osobními údaji probíhá v souladu se zákonem  101 / 2000 Sb. na ochranu osobních dat. 

Reklamace 

V souladu se zákonem 367 / 2000 Sb. má zákazník právo od kupní smlouvy odstoupit  a zboží do 14 dnů bez udání důvodu vrátit. V případě opotřebení, či poničení máme  právo vrácenou částku ponížit o opotřebení výrobku.  Před zasláním reklamovaného nebo vráceného zboží nás informujte emailem nebo  telefonicky. Neohlášenou reklamaci nemůžeme příjmout.  Zboží nám zašlete formou doporučeného či cenného balíku. V žádném případě neposílejte  balík na dobírku.  Finanční částku za reklamované zboží Vám buď zašleme na Váš účet nebo ji můžeme po  dohodě s Vámi odečíst od Vašeho dalšího případného nákupu. Finanční částku zašleme  po obdržení vráceného zboží.  Provozovatel si vyhrazuje právo ukončit obchodní vztah se zákazníkem, jehož  reklamace jsou neúměrné a neoprávněné.