Podmínky prodeje uživatele Michaela D


ČISTĚ PŘÍRODNÍ PRODUKTY OKG, KTERÉ POMÁHAJÍ!!!  
    
  Nabízím řešení různých zdravotních potíží pomocí českých čistě přírodních bylinných produktů osvědčené české firmy OKG, která je na trhu již dvanáctým rokem.  
  S našimi produkty MAJÍ VYSOKOU KVALITU a jsou s nimi velice pozitivní zkušenosti.  
  Pokud Vám nezabírají léky nebo dáváte přednost přírodě - zkuste naše produkty.  
    
  Zázrak výrobků OKG - příznivě ovlivňují funkce jednotlivých orgánů i systémů v těle a harmonizují celkový stav organismu. Důležité je v užívání vydržet - přírodní přípravky neúčinkují tak rychle, jako chemicky vyrobené léky - ale působí pro tělo přirozeným způsobem a hlavně na PŘÍČINY (ne na vnější příznaky), jsou bez vedlejších účinků - vytváří tělu podmínky pro to, aby nastartovalo "samouzdravovací procesy".  
    
  Pomáhají řešit potíže jako např.: žlučník, játra, ledviny, zažívací problémy, nadváha, imunita, ekzémy, akné, lupenka, srdce a cévy, krevní tlak, cholesterol, pleť+kůže+vlasy+nehty, klouby a pohybový systém, cukrovka, paměť, vitalita, kvalita spánku, migrény, menopauza, tvorba mateřského mléka, nadýmání, zácpa, průjem, nervová soustava....  
    
  Všechny produkty OKG jsou notifikovány na Ministerstvu zdravotnictví České republiky (č.j. OVZ-35.1-28.12.2009-12022) a na Úřadu veřejného zdravotnictví Slovenské republiky (OHVBPKV/1617/2011/Ht z 11/3/2011). Jejich kvalita je ověřena v laboratořích ZÚ Brno a posouzena SZÚ Praha. Ve smyslu Zákona o potravinách je kvalita výrobku průběžně prověřována v akreditovaných laboratořích.  
    
  PORADENSTVÍ ZDARMA!!!   
  M. Dvořáčková  
  nez. Partner OKG  
  03-011130  
    
  Budu ráda za zprávu o doručení, ať mám jistotu, že vše proběhlo v pořádku.  
    
  Za milé hodnocení děkuji  :-)  
    
  Děkuji a přeji příjemný den.