Podmínky prodeje uživatele Svatava S


Milé dámy a pánové,

děkuji Vám za Váš projevený zájem o zboží.

Zboží máme skladem, vyjímečně se může stát, že je momentálně vyprodáno – v tom případě Vás budeme kontaktovat. Zboží je pak obvykle dodáno do 14 dnů.


PLATBA A DODÁNÍ: zboží je rezervováno 7 kalendářních dnů, do této doby je nutné zboží zaplatit. Podklady k platbě Vám budou zaslány. Objednávku lze do 24 hodin mailem stornovat  smolarkova@seznam.cz
Zboží je odesíláno do 2 dnů od uhrazení na účet. O odeslání budete vždy elektronicky obeznámeni.
Poštovné: při platbě předem na účet 50Kč - 90Kč ( dle druhu zboží)
při dobírce 89,-Kč-200,-Kč(dle druhu zboží)
při odběru 2 a více zboží pouze jedno poštovné

ZBOŽÍ NA OBJEDNÁVKU: Zboží je objednáváno většinou jedenkrát týdně, dle objednávek. Termín nejbližší objednávky je vždy uvedený ve vzkazech. Jakmile mám objednávku potvrzenou dodavatelem, zasílám pokyny k platbě a zboží je Vám zasíláno do 10 dnů od zaplacení zboží. Zboží je také možno zaslat na dobírku.


ZÁRUKA A REKLAMACE: na zboží se vztahuje záruka 24 měsíců. Se zbožím je zasílán daňový doklad, který slouží jako dodací a záruční list zároveň.
Zákazník má právo do 14 dnů odstoupit od kupní smlouvy a zboží vrátit bez udání důvodu nepoškozené, neznehodnocené, v originálním obalu a s daňovým dokladem. O tomto mě, prosím, informujte mailem a zboží zašlete na adresu. Po obdržení Vám budou do 5 dnů vráceny peníze na Váš účet.
U reklamace zboží mě taktéž informujte mailem, kde uvedete důvod reklamace a zboží s daňovým dokladem zašlete na adresu.
!!!Zboží vrácené nebo reklamované nezasílejte na dobírku – ty nepřebírám!!!.


OCHRANA ÚDAJU: Vaše osobní údaje ( adresa, e-mailová adresa, telefonní kontakt ) budou předmětem nutného kontaktu se zákazníkem, a proto nebudou zveřejňované nebo poskytnuté druhým osobám.

Budu se těšit na Vaše nákupy a doufám, že budete spokojeni.