Pro volný časinspirace
taky už se nemůžete dočkat??
já už se těším moc, moc, moc...
POPELKA NA LEDĚ
byli jsme v Budějovicích, seděli jsme na ledě hned v první řadě a je to opravdu nezapomenutelný zážitek. Všem doporučuji!!
BATIKOVÁNÍ
SKVĚLÁ ZÁBAVA PRO VELKÉ I MALÉ
h.e.a.t.
ZAČALA JSEM CHODIT NA HEAT A JSEM MOC SPOKOJENÁ. KDYŽ JDU Z HODINY, TAK NA MĚ NENÍ ANI NIŤKA SUCHÁ
LYŽOVÁNÍ
TAKY UŽ SE NEMŮŽETE DOČKAT, AŽ NAPADNE SNÍH!
DINOPARK PLZEŇ
SUPER, SUPER, SUPER
PENZION KERAMIKA - JINDŘICHŮV HRADEC
Dobrý den, moje vnučka chodí na keramiku která jí hodně baví, takže jsme velice ocenili, když jsme našli tento úžasný penzion. Hosté si zde můžou v keramické dílně vyzkoušet svojí zručnost. Moc jsme se při zhotovování našich výtvorů nasmáli a naše vnučka zde byla naprosto šťastná a spokojená. Opravdu moc fajn penzion. Krásný podzim všem.
Hotel Happy Star
Hotel Happy star je u Znojma. Jezdíme sem pravidelně se na pár dní zrelaxovat. Je zde nádherná zahrada, kde je velké vyžití jak pro děti (trampolína, prolézačky, skluzavky), tak i dospěláky (tenisový kurt, plážový volejbal, golfová jamka, kuželky). Kávičku si můžete dát na venkovní terase, nebo v zahradním altánu u krásného velkého jezírka. Večer chodíme do wellnes centra na bazén, vířivku a saunu. Jsou zde i jiné možnosti - fitnes, solárium.... , ale tam nechodíme. A pak hurá na večeři do restaurace, kde jsou normální ceny (žádná vysokohorská přirážka se nekoná). Večer si můžete zajít do vinného sklípku, zahrát si kulečník, bowling... Hotel má naprosto dokonalé vyžití, že z něj nemusíte za celou dobu pobytu vycházet. A hlavně je zde všude čisťoučko, velice příjemný a ochotný personál. Koukněte na net, tam si najdete více info. Mějte se krásně a potkáme se v Hyppy stáru